جامعه‌ای که بر مبنای تعقل حرکت کند به رشد و بالندگی مطلوب خواهد رسید.

استان گیلان
علم و اندیشه دو بال تعالی جامعه

جامعه‌ای که بر مبنای تعقل حرکت کند به رشد و بالندگی مطلوب خواهد رسید.

نشست تخصصی رمضانی اساتید بسیجی دانشگاه‌های استان گیلان در دیدار با حضرت آیت الله رسول فلاحتی نماینده محترم ولی فقیه در استان گیلان

به گزارش روابط عمومی یسیج اساتید استان گیلان ، نماینده ولی فقیه در گیلان امروز در دیدار جمعی از اساتید بسیجی استان گفت: جامعه‌ای که روند پیشرفت آن بر مبنای تعقل و منطق باشد رشد و بالندگی آن حتمی است
ایت الله فلاحتی با اشاره به اینکه خوب شنیدن و خوب اندیشیدن نظرات آحاد جامعه مبنای تعالی است افزود: باید به گونه‌ای در جامعه اسلامی برنامه ریزی شود که همه مردم و اعضای جامعه بتوانند خود را به رشد مورد نظر برسانند و علم و دانش در این زمینه کارگشاست.
وی افزود: با دوبال علم و دانش میتوان قله‌های رفیع موفقیت را فتح کرد.
 نماینده ولی فقیه در گیلان از اساتید دانشگاه‌ها خواست تلاش کنید تا در دانشگاه دانشجو‌های فرهیخته و خلاق را شناسایی کنید و ازانان درعرصه‌های مختلف بهره گیرید. 
استاندار گیلان هم در این دیدار با اشاره به شعار سال گفت: تلاش می‌کنیم از همه ظرفیت‌های در برش استانی بهره گیریم تا بتوانیم با جهش تولید در حوزه‌های کشاورزی و ترانزیت کالا و دیگر بخش‌ها اقتصاد را شکوفا و متحول کنیم. 
دکتر اسدالله عباسی با اشاره به آغاز اجرای برنامه هفتم توسعه در استان از امسال افزود: میشود با وحدت و همدلی و مشارکت مردم گام‌های مهمی در بخش اقتصاد و توسعه استان برداشت. 
وی تاکید کرد : باید در بخش فعالیت‌های اقتصادی به مردم اعتماد کنیم و آنان را در فعالیت‌های اقتصادی شریک کنیم چرا که حضور مردم در هر صحنه و میدانی نوید بخش موفقیت و پیروزی است. 
در این نشست همچنین چند تن از اساتید دانشگاه‌های استان تهدید‌ها و فرصت‌های تحقق شعار سال را در استان تشریح کردند.

همچنین در این دیدار صمیمی برخی از اساتید نخبه بسیجی دانشگاه های استان گیلان در خصوص مسائل مهم دانشگاهی و استانی مطالبی را بیان داشتند .

 

روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان گیلان

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.