انقلاب با تفکر بسیجی نسل جوان بیمه می‌شود

استان گیلان
گفتگو با استاد بسیجی گیلانی

انقلاب با تفکر بسیجی نسل جوان بیمه می‌شود

مسئول بسیج کانون اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان و واحد رشت گفت: اگر می‌خواهیم انقلاب بیمه شود و بنیان‌های استوار خانواده سالم باقی بماند باید نسل جوان را با تفکر بسیجی که حاصل خلوص و نیت پاک امام خمینی (ره) است، بیش‌ازپیش آشنا ساخت.

حضور اقشار مختلف مردم از جمله دانشگاهیان در بسیج اظهار کرد: بسیج معجزه امام راحل است و ایستادگی ایران اسلامی در مقابل زیاده‌خواهی استکبار به برکت بسیج و ملت بسیجی ایران حاصل شده است.

وی در ادامه به نقش بسیار مهم بسیج و جایگاه آن در نزد ملت و نظام اشاره کرد و افزود: در همه صحنه‌ها می‌توان حضور مقتدرانه بسیج را احساس کرد و آرامش و امنیت کنونی را مرهون خدمات بسیج هستیم. همان گونه که در طول انقلاب اسلامی هر جا حضور و تفکر بسیجی حاکم بوده شاهد رشد و اعتلای کشور بوده‌ایم و این بسیجیان بودند که با عشق و ایثار و فداکاری نگرانی نظام را برطرف کردند.

مسئول بسیج کانون اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان و واحد رشت تصریح کرد: خدمت در بسیج عبادت و افتخاری بزرگ است و اجری عظیم در پیشگاه خداوند متعال دارد و بسیجی بودن به معنای پایبند بودن به همه اصول انسانی تحت امر ولایت‌فقیه است.

ملکی چوبری به‌روز بودن، همکاری، همراهی، توجه به اهداف بلند نظام، درک موقعیت موجود، گرفتن تصمیم مناسب با بیشترین بازده و کمترین هزینه در کار از جمله مهم‌ترین ویژگی‌ها از نظر امام راحل (ره) بیان و خاطرنشان کرد: اگر می‌خواهیم انقلاب بیمه شود و بنیان‌های استوار خانواده سالم باقی بماند باید نسل جوان را با تفکر بسیجی که حاصل خلوص و نیت پاک امام خمینی (ره) است، بیش‌ازپیش آشنا ساخت.

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.